Definiowanie, pomiary, dokumentowanie i raportowanie dopasowania działalności, kategoryzacji oraz stanu inwestycji umożliwiają następujące atrybuty i obiekty.
Dla wszystkich obiektów należy ustawić automatyczne numerowanie identyfikatorów.
Aby uzyskać więcej informacji, zobacz dokumentację dewelopera Studio.
Aby obliczyć dopasowanie działalności dla danej inwestycji, można użyć współczynników dopasowania.
Inwestycje: wszystkie inwestycje
W inwestycjach są dostępne cztery pola słownika, które służą do kategoryzacji portfela. Pola te konfiguruje się do wyświetlania we właściwościach projektu dotyczących dopasowania działalności. Pola kategorii portfela nie zawierają żadnych wartości i należy je skonfigurować do obsługi kategoryzacji.
Inwestycje: dostępne dla wszystkich inwestycji, ale skonfigurowane tylko do wyświetlania w projektach.
Raport o stanie można utworzyć co tydzień, co miesiąc lub co kwartał. Raport o stanie wskazuje, jak przebiega realizacja projektu lub programu pod względem harmonogramu, kosztów i zakresu w porównaniu do planu.
Inwestycje: projekt i program
Przed zdefiniowaniem współczynników dopasowania działalności, kategorii portfela i raportów o stanie musi istnieć inwestycja. Dostęp do stron można uzyskać z menu właściwości inwestycji.
|
Prawa autorskie © 2014 CA Technologies.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
|
|