Lijsten met een groot aantal items kunnen meerdere pagina's bestrijken. Gebruik de filtervelden om de lijst te filteren, zodat uitsluitend de gewenste items worden weergegeven.
Gebruik het pictogram Filter weergeven/verbergen op de werkbalk Opties om het filter weer te geven of te verbergen. Wanneer een lijst wordt gefilterd, kunt u terugkeren naar de standaardlijst met resultaten en kunnen alle items op de lijstpagina worden weergegeven. Klik op Alle weergeven of selecteer Standaardwaarde systeem in de vervolgkeuzelijst Filter.
U kunt het filter een naam geven en de criteria opslaan voor later gebruik. Opgeslagen filters zijn toegankelijk via de vervolgkeuzelijst Filter.
Opmerking: in filtervelden wordt geen onderscheid gemaakt tussen hoofdletters en kleine letters.
Volg de onderstaande stappen:
Opmerking: wanneer u op een hiƫrarchische lijst een filter toepast, worden de uitgevouwen items samengevouwen. De resulterende gefilterde items omvatten het bovenliggende item en alle hogere items. Alle rijen worden samengevouwen weergegeven.
|
Copyright © 2014 CA Technologies.
Alle rechten voorbehouden.
|
|