Előző témakör: Problémák importálása másik nyilvántartási rendszerbőlKövetkező témakör: A probléma megjegyzésekről


Módosítási kérelmek bezárása és nyomon követése problémákként

A meglévő problémákból gyorsan létrehozhat új módosítási kérelmeket. A közös mezőkben lévő alapvető információk az egyszerűbb beállítás érdekében átemelhetők az új módosítási kérelembe. A rekordok közötti navigációt megkönnyítendő a probléma tulajdonságai oldal egy hivatkozást biztosít, amelyen keresztül elérhető az eredeti módosítási kérelem.

A módosítási kérelmek és problémák ezenkívül manuálisan is egymáshoz társíthatók. A társítás révén egyszerűbbé tehető a problémák és a módosítási kérelmek közötti kapcsolatok megértése, és jobban felügyelhető a projekt egésze.

Kattintson az Eredeti változtatáskérés mezőben lévő azonosítóra az eredeti módosítási kérelem megtekintéséhez.

Kövesse az alábbi lépéseket:

  1. Nyissa meg a módosítási kérelem oldalt.
  2. Módosítsa az Állapot mezőt Lezárva értékre.
  3. Mentse a módosításokat.
  4. Kattintson a Probléma létrehozása pontra.
  5. Töltse ki az Általános szakasz mezőit. A következő mezők ismertetése szerepel az alábbiakban:
    EmbeddedTopicstartTulajdonos

    A kockázatot kezelő erőforrás nevét határozza meg. Ez az erőforrás felelős azért, hogy a probléma kezelése és nyomon követése a teljes életciklus során megfelelő legyen. Ha lezárt kockázatból hoz létre problémát, a mező értéke a kockázat tulajdonságai oldal Tulajdonos mezőjéből származik.

    Alapértelmezett: A jelenleg bejelentkezett erőforrás

    EmbeddedTopicstartLétrehozó

    A problémát létrehozó erőforrás nevét jeleníti meg.

    Alapértelmezett: A jelenleg bejelentkezett erőforrás

  6. Töltse ki a Részletek szakasz mezőit. A következő mező ismertetése szerepel az alábbiakban:
    EmbeddedTopicstartMegoldás céldátuma

    A probléma megoldásának dátumát határozza meg. A dátum a hatás dátumával megegyező vagy annál korábbi lehet.

    Alapértelmezés: Aktuális dátum

  7. Csatolja a dokumentumokat (ha vannak).
  8. Töltse ki a Megoldás szakaszban a Megoldás mezőt.
  9. Mentse a módosításokat.