De portlet Kapitaalkosten en operationele kosten van portfolio geeft een gebiedgrafiek weer met de geplande totale Kapitaalkosten en operationele kosten van elke portfolio. U kunt met deze portlet inzicht krijgen in het gedeelte van de geplande kosten dat bestaat uit Kapitaalkosten en operationele kosten voor investeringen in de portfolio. De portletfilters zijn: Portfolio (meerdere opties), OBS-eenheid, Portfolioplantype, Managers (meerdere opties), Belanghebbenden (meerdere opties), Boven scheidingslijn en Actief. Het portfolioplantype is standaard ingesteld op portfolio. Dit betekent dat de bedragen die worden weergegeven in de portlet, de portfoliobedragen zijn van na de laatste synchronisatie. Als u het filter Portfolioplantype op Vastgesteld plan instelt, dan zijn de bedragen gebaseerd op het portfolioplan dat is aangegeven als het vastgestelde plan. Er moet een vastgesteld plan in de portfolio zijn opgenomen, voordat deze in de portlet kan worden weergegeven als u deze filteroptie selecteert.
Als u deze portlet wilt openen, gaat u naar de startpagina en selecteert u in Portfoliomanagement de optie Portfoliodashboard en klikt u op het tabblad Kapitaalkosten en operationele kosten.
De waarden op de y-as staan voor de geplande totale kosten, de geplande kapitaalkosten en de geplande operationele kosten voor de investering. Klik op een van de punten in de gebiedgrafiek om de pagina met scheidingslijnen voor de portfolio te openen. Klik op een legendalabel om delen van het diagram te verbergen.
Deze portlet is gebaseerd op de portfolioprovider. Velden die in de systeemprovider staan, zijn beschikbaar in deze portlet en kunnen worden toegevoegd via de optie Configureren. Raadpleeg de Gebruikershandleiding Grondbeginselen voor meer informatie.
|
Copyright © 2014 CA Technologies.
Alle rechten voorbehouden.
|
|