Vorige onderwerp: Legenda van het Gantt-diagramVolgende onderwerp: Werkstructuur


De tijdschaal van het Gantt-diagram wijzigen

U kunt de tijdschaal voor het Gantt-diagram naar wens aanpassen, zodat u de tijdlijn kunt inzoomen of uitzoomen. Klik op de pijl links- of rechtsboven in het Gantt-diagram om telkens één tijdseenheid vooruit of achteruit te bladeren. Of klik op de dubbele pijlen om naar de volgende reeks tijdperioden te springen.

Volg de onderstaande stappen:

  1. Open het project.
  2. Open het menu Taken en klik op Gantt.
  3. Klik op het pictogram Tijdschaal op de werkbalk en selecteer de gewenste tijdschaal.

    De Gantt-tijdschaal wordt gewijzigd op basis van uw selectie.

Afdrukbare Gantt-weergave

U kunt een Gantt-weergave afdrukken. Met het pictogram Afdrukbare weergave in het Gantt-diagram wordt een alleen-lezen weergave getoond van de taken die u in een nieuw venster wilt afdrukken. U kunt in dit venster maximaal 300 taken tegelijk weergeven. De paginahoogte past zich automatisch aan de taken aan en de paginabreedte past zich automatisch aan de kolom- en periodeconfiguratie aan.

Selecteer de gewenste optie voor achtergrondkleuren en afbeeldingen in het browsermenu, voordat u de Gantt-weergave afdrukt.

Browser

Uit te voeren handeling

Internet Explorer, Firefox

Gebruik de optie Pagina-instelling in het browsermenu.

Google Chrome

Gebruik de optie Afdrukken in het browsermenu.

Opmerking: u kunt met de Alt-toets het browsermenu voor Internet Explorer en Firefox inschakelen.