

Plánovací aplikace Microsoft Project › Odinstalace rozhraní CA Clarity PPM Microsoft Project Interface s programem Schedule Connect
Odinstalace rozhraní CA Clarity PPM Microsoft Project Interface s programem Schedule Connect
Při odinstalaci rozhraní Microsoft Project Interface 2007 s programem CA Clarity PPM Schedule Connect postupujte takto:
- Prostřednictvím ovládacího panelu (Windows) Přidat nebo odebrat programy odeberte následující programy:
- Doplněk aplikace CA Clarity PPM
- CA Clarity PPM Microsoft Project Interface
- CA Clarity PPM Schedule Connect
Po odinstalaci rozhraní MSP Interface a aplikace Schedule Connect pomocí Ovládacích panelů Windows dojde k odstranění následujícího obsahu:
- instalační adresář rozhraní MSP Interface: %ProgramFiles (x86)%\CA\Clarity\CA Clarity PPM MSPInterface
- instalační adresář aplikace Schedule Connect: %ProgramFiles (x86)%\CA\Clarity\CA Clarity PPM Schedule Connect
- klíč registru HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Niku\Schedulers\MSPOptions
- klíč registru HKEY_CURRENT_USER\Software\Niku\Schedulers\MPPLookup
- klíč registru HKEY_CURRENT_USER\Software\Niku\Schedulers\MSPOptions
- klíč registru HKEY_CURRENT_USER\Software\Niku\Schedulers\Schedlink
- Kód VBA a panel nástrojů nebo doplněk Integrace MSP jsou automaticky odstraněny ve verzích MSP 2003, MSP 2010 a MSP 2013, ale ne v MSP 2007.
Do kořenové složky na disku systému Windows je umístěn prázdný soubor .vbs (například C:\clean.vbs). Nejsou-li kód VBA a panel nástrojů nebo doplněk Integrace MSP automaticky odstraněny, spusťte soubor clean.vbs, který je odstraní.
Při odinstalaci rozhraní Microsoft Project Interface 2010 s programem CA Clarity PPM Schedule Connect postupujte takto:
- Prostřednictvím ovládacího panelu (Windows) Přidat nebo odebrat programy odeberte následující programy:
- Doplněk aplikace CA Clarity PPM
- CA Clarity PPM Microsoft Project Interface
- CA Clarity PPM Schedule Connect
- V registru odstraňte následující složky. Pokud instalujete 32bitovou verzi aplikace Microsoft Project Interface do počítače se 64bitovým operačním systémem, bude třeba přejít do složky Wow6432Node a v ní vyhledat složku Niku.
- hkey_local_Machine\Software\Niku
- hkey_current_User\Software\Niku
- Přihlaste se k aplikaci MSP2010.
- Otevřete nabídku Zobrazit a v části Makra klikněte na položku Visual Basic Editor.
- Otevřete složku ProjectGlobal s pak složku Modules.
- Odstraňte moduly, jejichž název začíná na „CA_“ a „Niku_“.
- Otevřete část Microsoft Project Objects a potom položku Thisproject.
- Na pravém panelu vyberte všechny položky a odstraňte je.
- Uložte změny a zavřete aplikaci Visual Basic Editor.
- Odhlaste se od aplikace MSP2010.
Copyright © 2013 CA.
Všechna práva vyhrazena.
 
|
|