

Persoonlijke instellingen voor CA Clarity PPM › Pagina's aanpassen › Pagina-inhoud toevoegen en beheren
Pagina-inhoud toevoegen en beheren
U kunt de inhoud van een pagina beheren door portlets toe te voegen of te verwijderen of door de standaardportlets te herstellen.
Volg de onderstaande stappen:
- Klik op de pagina op het pictogram Persoonlijke instellingen, dat zich in de rechterbovenhoek bevindt.
De pagina Inhoud wordt weergegeven met een lijst met portlets die al op de pagina zijn weergegeven.
- Klik op Toevoegen en selecteer in het dialoogvenster Inhoud selecteren de portlets die u wilt toevoegen aan de pagina.
- Voer een van de volgende handelingen uit:
- Klik op Toevoegen of Toevoegen en meer selecteren.
- Klik op Terug om de wijzigingen op te slaan en terug te keren naar de pagina. Klik op Doorgaan om verdere instellingen te configureren.
Voor het verwijderen van portlets van de pagina of het terugzetten van de standaardinhoud, gebruikt u de knoppen Verwijderen of Standaardinstellingen terugzetten.
Copyright © 2013 CA.
Alle rechten voorbehouden.
 
|
|